Najlepsi kucharze na świecie

  • ola 

Wielu z nas lubi dobrze zjeść. Smaczny posiłek po powrocie z pracy, który w dodatku ktoś dla nas ugotował, to jedna z przyjemniejszych rzeczy na świecie. Świat zwariował na punkcie programów kulinarnych, książek kucharskich, coraz to nowszych przepisów i… kucharzy. Często przystojnych mężczyzn, którzy swoimi przysmakami zdobędą każde kobiece serce.

Najlepsi kucharze na świecie

Gordon Ramsey

Gordon Ramsey to już legendarna persona z kulinarnego świata. Pochodzi z Wielkiej Brytanii i prawdopodobnie jest najbardziej rozpoznawalnym szefem kuchni na świecie. Jest dosyć szorstki w obyciu, lecz przygotowuje posiłki na miarę mistrza, którym zresztą jest. Trudny charakter Gordona świetnie sprzedał się w programie „Hell’s Kitchen” (prowadził zarówno brytyjską, jak i amerykańską wersję) oraz jego innych audycjach telewizyjnych. Również w dwóch programach, na których oparte zostały „Kuchenne rewolucje” prowadzone przez Magdę Gessler. Według pisma „Forbes” jest najlepiej zarabiającym kucharzem na świecie.

Jamie Oliver

Jamie Oliver to brytyjski szef kuchni i restaurator. Szerszej publiczności jest znany ze swoich programów telewizyjnych, książek oraz kanału na serwisie YouTube. W kuchni stosuje wyłącznie świeże i w 100 procentach naturalne składniki. Do programów bardzo często zaprasza zagranicznych gości, którzy pokazują rodzime potrawy ze swoich stron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *